ST7ETB102
Partnumber:
ST7ETB102
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 2.5(Elec)/3(Mech)Turn 1.8mm (6.4 X 7.8 X 3.4mm) Gull Wing SMD T/R