STB100NF03L-03
Partnumber:
STB100NF03L-03
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1379 in stock
SKU:
STB100NF03L-03
Package
TRANS MOSFET N-CH 30V 100A 3-PIN(2+TAB) D2PAK TUBE