STB40NF10LT4
Partnumber:
STB40NF10LT4
Manufacturer:
ST
Availability:
100000 in stock
Package
N-CHANNEL 100V 0.028 OHM 40A D2PAK LOW GATE CHARGE STripFET MOSFET