STB60N55F3
Partnumber:
STB60N55F3
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
STB60N55F3
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 80A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R