STB80NF55L-08-1
Partnumber:
STB80NF55L-08-1
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1377 in stock
SKU:
STB80NF55L-08-1
Package
TRANS MOSFET N-CH 55V 80A 3-PIN(3+TAB) I2PAK TUBE