STD10P6F6
Partnumber:
STD10P6F6
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R