Partnumber: STD10PF06
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 947 in stock
SKU: STD10PF06
decrease increase
Package Trans MOSFET P-CH 60V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube