STD12N05L
Partnumber:
STD12N05L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
123800 in stock
SKU:
STD12N05L
Package
Trans MOSFET N-CH 50V 12A 3-Pin(2+Tab) DPAK