STD17NF03L--1
Partnumber:
STD17NF03L--1
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 17A 3-Pin(3+Tab) IPAK Tube