STD19NE06L
Partnumber:
STD19NE06L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1536 in stock
SKU:
STD19NE06L
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 19A 3-Pin(2+Tab) DPAK