STD25NF10LT4
Partnumber:
STD25NF10LT4
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
STD25NF10LT4
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 25A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R