Partnumber: STD30NF03L
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: others
Availability: 579 in stock
SKU: STD30NF03L
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 30V 30A 3-Pin(2+Tab) DPAK