STD35NF06LT4
Partnumber:
STD35NF06LT4
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
STD35NF06LT4
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 35A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R