STD45NF75T4
Partnumber:
STD45NF75T4
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1093 in stock
SKU:
STD45NF75T4
Package
Trans MOSFET N-CH 75V 40A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R