STD50NH02L
Partnumber:
STD50NH02L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1119 in stock
SKU:
STD50NH02L
Package
50A, 24V, 0.0105ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252AA, TO-252, DPAK-3