STE1000-60T4MI
Partnumber:
STE1000-60T4MI
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 1000uF 60V 20% (10.31 X 28.6mm) Axial 0.5 Ohm 125°C Tray