STE38NB50
Partnumber:
STE38NB50
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
MODULES
Availability:
544 in stock
SKU:
STE38NB50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 38A 4-Pin ISOTOP