STE40NC60
Partnumber:
STE40NC60
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
MODULES
Availability:
1021 in stock
SKU:
STE40NC60
Package
MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP