STF20N90K5
Partnumber:
STF20N90K5
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 900V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube