STGB25N40LZAG
Partnumber:
STGB25N40LZAG
Manufacturer:
STM
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 400V 25A 150000mW Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R