STGP30H60DFB
Partnumber:
STGP30H60DFB
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 260000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube