STGW20NC60VD
Partnumber:
STGW20NC60VD
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
617 in stock
SKU:
STGW20NC60VD
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube