STL130N6F7
Partnumber:
STL130N6F7
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 130A 8-Pin Power Flat EP T/R