Partnumber: STM6600DA55DM6F
Manufacturer: STMICROELECTRONICS
products.category: IC CHIPS
Availability: 1491 in stock
SKU: STM6600DA55DM6F
decrease increase
Package CONTROLLER 1.6V TO 5.5V 12-PIN TDFN T/R