STP12NM50
Partnumber:
STP12NM50
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
121200 in stock
SKU:
STP12NM50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube