STP12PF06
Partnumber:
STP12PF06
Manufacturer:
ST
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
566 in stock
SKU:
STP12PF06
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube