STP22NE10L
Partnumber:
STP22NE10L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
819 in stock
SKU:
STP22NE10L
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 22A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube