STP40NF20
Partnumber:
STP40NF20
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
STP40NF20
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 40A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube