STP60NF06
Partnumber:
STP60NF06
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
601 in stock
SKU:
STP60NF06
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube