STP80NF03L-04
Partnumber:
STP80NF03L-04
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
MODULES
Availability:
651 in stock
SKU:
STP80NF03L-04
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube