Partnumber: STP80NF10
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1110 in stock
SKU: STP80NF10
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 100V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube