STP80PF55
Partnumber:
STP80PF55
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
535 in stock
SKU:
STP80PF55
Package
Trans MOSFET P-CH 55V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube