STPS1L30U
Partnumber:
STPS1L30U
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
483 in stock
SKU:
STPS1L30U
Package
Diode Schottky 30V 1A 2-Pin SMB T/R