STPS1L40ZF
Partnumber:
STPS1L40ZF
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 40V 1A 2-Pin SOD-123F T/R