STPS1L60A
Partnumber:
STPS1L60A
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
780 in stock
SKU:
STPS1L60A
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 1A 2-Pin SMA T/R