STPS200170TV1
Partnumber:
STPS200170TV1
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 170V 100A Automotive 4-Pin ISOTOP Tube