STPS30L40CW
Partnumber:
STPS30L40CW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
1104 in stock
SKU:
STPS30L40CW
Package
Diode Schottky 40V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube