STPS30L60CT
Partnumber:
STPS30L60CT
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
442 in stock
SKU:
STPS30L60CT
Package
Diode Schottky 60V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube