STPS3H100UF
Partnumber:
STPS3H100UF
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
695 in stock
SKU:
STPS3H100UF
Package
DIODE SCHOTTKY 100V 3A 2-PIN SMB FLAT T/R