STPS3L60U
Partnumber:
STPS3L60U
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
419 in stock
SKU:
STPS3L60U
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 3A Automotive 2-Pin SMB T/R