STPS40H100CW
Partnumber:
STPS40H100CW
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1783 in stock
SKU:
STPS40H100CW
Package
DIODE SCHOTTKY 100V 40A 3-PIN(3+TAB) TO-247 TUBE