STPS80L60CY
Partnumber:
STPS80L60CY
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
676 in stock
SKU:
STPS80L60CY
Package
Diode Schottky 60V 40A 3-Pin(3+Tab) Max247 Tube