STS17NH3LL
Partnumber:
STS17NH3LL
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
STS17NH3LL
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 17A 8-Pin SO N T/R