STS7PF30L
Partnumber:
STS7PF30L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
677 in stock
SKU:
STS7PF30L
Package
Trans MOSFET P-CH 30V 7A 8-Pin SO N T/R