STT2PF60L
Partnumber:
STT2PF60L
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
STT2PF60L
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 2A 6-Pin SOT-23 T/R