STTH10LCD06C
Partnumber:
STTH10LCD06C
Manufacturer:
ST
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
500 in stock
SKU:
STTH10LCD06C
Package
Diode Switching 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220