STTH10LCD06SB-TR
Partnumber:
STTH10LCD06SB-TR
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 10A 50ns 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R