STTH12R06FP
Partnumber:
STTH12R06FP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
773655 in stock
SKU:
STTH12R06FP
Package
Diode Switching 600V 12A 2-Pin(2+Tab) TO-220FPAC Tube