STTH20LCD06C
Partnumber:
STTH20LCD06C
Manufacturer:
STMicroelectronics
Availability:
100000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 20A 50ns 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube