STTH3003CW
Partnumber:
STTH3003CW
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
811 in stock
SKU:
STTH3003CW
Package
DIODE ARRAY GP 300V 15A TO247-3